KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12948003

nr 1294 8003

Sven Inge Höglund Demonér

(1935-2008), Sverige

Blandteknik, Sven Inge Höglund (1935-2008), Sverige. "Insekt". Signerad, daterad 94, §39x29 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

600 kr

måndag 2 december 2019
kl 18:22:40

2/12 18:17:40 1      Vinnande bud

Sven Inge Höglund Demonér

Läs mer om Sven Inge Höglund Demonér